Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Pijane disco

Minionej nocy podlascy policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem „dyskoteka”. Funkcjonariusze biorący udział w akcji mieli za zadanie skontrolować samochody wyjeżdżające z większych dyskotek naszego województwa. Łącznie policjanci zatrzymali do kontroli ponad 800 pojazdów. Okazało się że 45 kierowców było pijanych. Wśród nich byli przedstawiciele różnych zawodów, między innymi stolarze, murarze i hydraulicy, a także rolnicy i bezrobotni. Swoistym rekordzistą okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Orla. W sobotę o godzinie 23:20 pędząc małym fiatem w Hajnówce na ul. Bielskiej miał w wydychanym powietrzu ponad 3,5 promila alkoholu. Brakiem odpowiedzialności popisał się też 20-letni mieszkaniec Łomży.


Wspólnie z kolegami wybrał się na nocną eskapadę po Augustowie. Kierowana przez niego toyota na ul. Nowomiejskiej uderzyła w przydrożny słupek. Auto wywróciło się na dach. Jeden z pasażerów tego samochodu z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca pojazdu „nadmuchał” prawie 1,5 promila alkoholu. Podczas nocnych działań policjanci za nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdów zatrzymali 35 dowodów rejestracyjnych. 78 kierowców za różnego rodzaju wykroczenia drogowe ukarano mandatami. Podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę