Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: wandale zniszczyli drzewka i ławki

Kilkadziesiąt połamanych drzewek, pourywane gałęzie i poprzewracane ławki - tak rano wygląda park Jana Pawła II w Łomży. Tym razem to nie efekt huraganu czy trąby powietrznej tylko nocnego powrotu grupy młodych, prawdopodobnie pijanych mieszkańców Łomży. Kilkaset drzewek szlachetnych gatunków posadziła w Parku Jana Pawła II dwa lata temu spółka Pepees w zamian za wycięte w innym rejonie miasta samosiejki.

Był to początek zagospodarowywania parku, który wytyczony został już kilkadziesiąt lat temu, zawsze jednak brakowało pieniędzy. Ostatnio miasto wzdłuż zazielenionych już ciągów drzewek zaczęło układanie chodników z polbruku z wyznaczonymi ścieżkami rowerowymi.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę