Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 12.08.2008

I Konsulat Generalny Republiki Białoruś w Białymstoku informuje, o możliwości wzięcia udziału w Międzynarodowej Specjalistycznej Wystawie „Wasz dom – 2008”, która odbędzie się w dniach 2-4 październik 2008r. w Brześciu (Republika Białoruś).

Na wystawie będą prezentowane nowoczesne materiały budowlane, rozwiązania projektowe i konstrukcyjne oraz technologie budowlane mieszkań i budynków jednorodzinnych. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.belexpo.by lub pod nr tel. +375 162 23 86 07.

II Powiatowy Urząd Pracy w Łomży informuje, iż w dniu 26 września 2008r. w Tallinie w Estonii odbędą się Targi Pracy / Europejski Dzień Pracy. Głównym celem targów jest podniesienie świadomości na temat swobodnego przepływu pracowników, mobilności na europejskim rynku pracy oraz usług świadczonych przez sieć EURES.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z referentem ds. EURES Panią Karoliną Morawską, nr tel. 086-215-80-20.

     


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
wt, 12 sierpnia 2008 14:26
Data ostatniej edycji: wt, 12 sierpnia 2008 14:30:37

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę