Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Chciał wręczyć łapówkę celnikowi, teraz za to odpowie

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj w Oddziale Celnym w Łomży. Mieszkaniec województwa podlaskiego zgłosił do odprawy celnej samochód, sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych. Gdy celnik sprawdzał jeepa i jego dokumenty, właściciel auta zaproponował mu tysiąc złotych pytając jednocześnie czy może włożyć je do kieszeni munduru, aby jak stwierdził „załatwić sprawę po chłopsku”.


Celnik odmówił i powiadomił o wszystkim kierownika, a ten z kolei wezwał policję. Kontrola samochodu trwała jednak nadal. Właściciel jeepa nie dając za wygraną ponownie zaproponował -tym razem 1900 zł. Mężczyznę zatrzymali policjanci z Łomży. Był to już czwarty w tym roku w Podlaskiem przypadek odrzucenia przez celników propozycji łapówki.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę