Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Wzrosło zagrożenie pożarowe w lasach.

Jeśli dziś nie spadnie deszcz sytuacja w lasach będzie dramatyczna - twierdzą leśnicy. Najwyższy - trzeci stopień zagrożenia pożarowego obowiązuje teraz w okolicach Łomży. W rejonie Białegostoku i Suwałk jak do tej pory jest drugi. Kilka dni bez opadów wystarczyło, by wzrosło zagrożenie pożarowe, na szczęście strażacy nie zanotowali jak dotąd większych pożarów.


Wczoraj wyjeżdżali do trzech i to niezbyt groźnych, które szybko zostały ugaszone. Najwiekszy, w Puszczy Augustowskiej, objął powierzchnię pół hektara. Leśnicy i strażacy apelują do turystów o szczególną ostrożność.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę