Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 02.06.2008

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż dnia 5 czerwca 2008 roku o godz. 12:00 w Urzędzie Miejskim w Łomży z inicjatywy Pana Marszałka Województwa Podlaskiego Jarosława Dworzańskiego oraz Pana Prezydenta Miasta Łomża Jerzego Brzezińskiego odbędzie się spotkanie konsultacyjne, dotyczące wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

Podczas spotkania skierowanego do przedsiębiorców, zostaną omówione kwestie o istniejących korzyściach wypływajacych z RPO dla przedsiebiorstw oraz najważniejsze problemy gospodarcze dotyczące rozwoju województwa podlaskiego.


Serdecznie zapraszamy !


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę