Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 30.05.2008

Na prośbę naszego członka właścicielki firmy „IMPERIAŁ” w Łomży pani Wandy Wałkuskiej, która jest jednocześnie Prezesem Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym Organizacji Pożytku Publicznego w Łomży, uprzejmie informujemy o XI Czerwcowych Dniach Walki z Rakiem.

Z tej okazji dnia 4 czerwca br. o godz. 18:00 w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Łomży przy ul. Nowej 2, odbędzie się występ zespołu „Zorba” oraz będzie można obejrzeć prace fotograficzne „Śladami Mistrzów”.

Bilety na występ można nabyć u p. Wałkuskiej (przy ul. Nowogrodzkiej 151a). Cena biletu wynosi 35 zł. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na działalność Stowarzyszenia związaną z profilaktyką w zakresie chorób nowotworowych oraz dla Amazonek, będących w ciężkich sytuacjach materialnych.


Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji !


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę