Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 21.05.2008

I Powiatowy Urząd Pracy w Łomży informuje, iż w dniach 29-31 maja br. w Pradze odbędą się targi pracy „JOBDAYS”, podczas których będą prezentowane oferty pracy polskich pracodawców.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z referentem, ds. EURES Panią Karoliną Morawską, tel. 086-215-80-20. Termin zgłoszenia uczestnictwa w targach upływa dnia 27 maja 2008r.


II Podlaski Urząd Wojewódzki informuje o organizacji III Międzynarodowego Forum Rolniczego „Obwód Kaliningradzki – Region Inwestycji” przez Rząd Obwodu Kaliningradzkiego. Forum odbędzie się w dniach 29-30 maja 2008 roku.

Pismo Federacji Rosyjskiej ze szczegółowymi informacjami znajduje się w Biurze Izby.

 

III Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku ogłosił XV edycję konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

W biurze Izby dostępny regulamin i ankieta. Dodatkowych informacji udziela Kazimierz Koper, tel. 085-678-57-07.


 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę