Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej mogą oddać krew.

Od dziś przez cały tydzień mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej będą mogli oddawać krew w specjalnym ambulansie. W tamtejszej stacji krwiodawstwa kończą się właśnie zapasy krwi, pobranej w czerwcu. Sytuacja w łomżyńskiej stacji nie jest wprawdzie tak dramatyczna jak w innych regionach kraju, ale jej kierownictwo dąży do tego, by zapobiec drastycznemu zmniejszeniu się zapasów najcenniejszego z leków. Przewodniczący Rejonowej Rady Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża, Maciej Narzewski liczy przede wszystkim na ofiarność łomżan, którzy zechcą ofiarować nieodpłatnie swoją krew.


Będą to mogli uczynić w najbliższą środę pomiędzy 8.30 a 14 na Starym Rynku. Dziś ambulans odwiedzi Czyżew i Ciechanowiec. We wtorek będzie oczekiwał na mieszkańców Kolna obok przychodni rejonowej przy ul. Milewskiego. W czwartek krew będą mogli oddać mieszkańcy Grajewa, w piątek - Zambrowa a w sobotę - Nowogrodu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę