Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 05.05.2008- przypomnienie

Szanowni Państwo,

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa wspólnie z Urzędem Miejskim w Łomży organizują cykliczny konkurs pod nazwą „Łomżyński Laur Gospodarczy”. Celem konkursu jest wyróżnianie i promocja najlepszych przedsiębiorców, a także dostrzeganie ich szczególnych osiągnięć. Konkurs skierowany jest do sektora MŚP, z terenu miasta Łomża i Powiatu Łomżyńskiego, których działalność i osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych.

Nagrody dla laureatów oraz wyróżnionych w Konkursie przyznawane są w czterech kategoriach: INICJATYWA ROKU, ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCA, MAŁY PRZEDSIĘBIORCA i MIKRO PRZEDSIĘBIORCA.

W konkursie przyznawana jest nagroda w formie tytułu i wyróżnienia, a także prawo do uczestniczenia na preferencyjnych warunkach w wybranej imprezie targowej organizowanej przez Urząd Miejski w Łomży oraz Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest terminowe złożenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z kompletem załączników. Tytuł „Łomżyński Laur Gospodarczy” przyznaje Kapituła Konkursu, na podstawie dokonanej oceny przez Ekspertów.

I edycja konkursu ruszyła od dnia 15.04.2008r. i trwa do 15.05.2008r.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na naszej stronie www.iph.lomza.pl


Serdecznie zapraszamy firmy do udziału w konkursie !


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę