Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 13.05.2008

    W odpowiedzi na nasze pismo dotyczące ograniczenia poruszania się po ulicach miasta pojazdów nauki jazdy, biuro Izby otrzymało wniosek Pana Prezydenta Miasta Jerzego Brzezińskiego skierowany do Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży.

Wyjaśnienie: ŁIP-H w złożonym piśmie do Pana Prezydenta Miasta kierowała jedynie prośbę o pomoc w rzeczowej sprawie. Wniosek Izby nie uzasadniał rozwiązań prawnych, a jedynie był sygnałem w kwestii utrudnień komunikacyjnych w Łomży.

Treść otrzymanego wniosku znajduje się w załączniku.


Więcej informacji na naszej stronie www.iph.lomza.pl


Z poważaniem


Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę