Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 03.04.2008

    Uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym 03.04.2008r. (czwartek), w godz. 16:00 – 18:00 w Hotelu „POLONEZ” w Łomży przy ul. Rządowej 1A, odbędzie się spotkanie z Panem Grzegorzem Orłowskim Członkiem Komitetu Monitorującego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ekspertem z dziedziny funduszy europejskich oraz doradcą Posła RP Roberta Tyszkiewicza, na temat kryteriów przyznawania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Opreacyjnego w Latach 2007 – 2013, w obszarze małych i średnich przedsiębiorstw.

    Spotkanie będzie miało wymiar praktyczny. W przypadku braku możliwości przybycia na spotkanie właścicieli firm zapraszamy ich pracowników.

    Dodatkowych informacji udziela Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski, pod nr tel. 698-66-66-00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej !


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę