Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 01.04.2008

    Dnia 27 marca br. odbyły się obrady Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Posiedzenie rozpoczęło się w drugim terminie obrad o godzinie 18:00, w Kompleksie Gastronomicznym “Labirynt” w Łomży. Coroczne podsumowanie działalności ŁIP-H skupiło 24 przedsiębiorców.

    Otwarcia obrad Walnego Zgromadzenia dokonał Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski. Prezes Rady przywitał przybyłych członków ŁIP-H na posiedzenie, po czym zgodnie z porządkiem obrad zaproponował dokonać wyboru Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia, którym został Pan Stanisław Kaczyński. Do pomocy w sprawnym przebiegu sesji zostały powołane dwie komisje: komisja mandatowa oraz komisja uchwał i wniosków.


Więcej informacji na naszej stronie www.iph.lomza.pl


Zapraszamy !


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę