Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Spotkanie Wielkanocne 2008r

Spotkania wielkanocne i spotkania opłatkowe weszły na stałe do naszych stowarzyszeniowych zwyczajów. W tym roku tradycyjne ”Jajeczko” miało miejsce 31 marca o godz.17, w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II. Przybyli na nie J.E ks. b-p Tadeusz Bronakowski, ks. Tomasz Chludziński oraz nasz opiekun duchowy ks. .Andrzej Godlewski. Nie zawiodła nas nasza ukochana przyjaciółka Wandzia Wałkuska i Pani Maria Tocka. Uczestniczyły prawie wszystkie nasze koleżanki. A oto kilka fotek ze spotkania.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Helena Putkowska
cz, 03 kwietnia 2008 14:55
Data ostatniej edycji: pon, 14 kwietnia 2008 17:21:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę