Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Trzeci dzień poszukiwań 16-letniej mieszkanki Łomży bez rezultatów

Główne zdjęcie
Zaginiona Marta Gawrych. Ktokolwiek mógłby pomóc w jej odnalezieniu proszony jest o kontakt z policją - tel.997 i 112.

Dlatego od trzech dni strażacy z Łomży i Augustowa przeszukiwali rzekę. Dziś pracowali płetwonurkowie z Łomży. Strażacy zrobili także symulacje - przygotowali specjalną, obciążoną boję i zrzucili ją z mostu. Płetwonurkowie płynęli jej śladem. Poszukiwania utrudnia pogoda. Jest coraz wyższy poziom wody, a duże zachmurzenie powoduje, że widoczność pod wodą znacznie spadła. Jutro strażacy wrócą jeszcze nad Narew, ale będą już przeszukiwali tylko brzegi z łodzi patrolowych.

Według płetwonurków, jeżeli dziewczyna rzeczywiście skoczyła z mostu szanse na znalezienie jej ciała po tylu dniach poszukiwań są coraz mniejsze. Próba samobójcza to tylko jedna z możliwości, którą biorą pod uwagę strażacy i policjanci. Dlatego policja sprawdza też wszystkie ślady, które pozwolą ustalić czy dziewczyna np. nie uciekła z domu. W chwili zaginięcia Marta Gawrych była ubrana w ciemne jeansy, czerwono-czarny bezrękawnik, ma ok. 160 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, włosy jasne, do ramion. Osoby, które widziały dziewczynę proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112 lub 997.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę