Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nocne poszukiwania nastolatki w Narwi

Nocą, przez kilka godzin łomżyńscy strażacy poszukiwali w nurcie Narwi 16-letniej dziewczyny, która prawdopodobnie skoczyła z „nowego” mostu do rzeki. O tym, że do tragicznego zdarzenia mogło dojść policję powiadomili przechodnie. Idąc przez most znaleźli telefon komórkowy i czerwoną kurtkę, a wcześniej widzieli tak ubraną młoda dziewczynę, która szła na most. Akcja poszukiwawcza została przerwana o północy, ale ani żywej dziewczyny, ani jej ciała nie znaleziono. Dziś poszukiwania mają zostać wznowione

Do zdarzenia doszło około godziny 21.30. Jak relacjonują świadkowie – dwaj młodzi mężczyźni – młoda dziewczyna w wieku około 16-lat - ubrana w czerwoną kurtkę szła za nimi od strony Łomży w kierunku nowego mostu w ciągu ulicy Sikorskiego. Mężczyźni przeszli na drugą stronę rzeki, a gdy wracali na moście znaleźli czerwona kurtkę i telefon komórkowy, ale dziewczyny nigdzie nie było widać. Wezwano policję, i straż pożarną, która rozpoczęła przeszukiwania brzegów Narwi i samej rzeki. Strażacy przeszukiwali rzekę na odcinku ok. 3 km bo nurt wody był bardzo silny i istniało podejrzenie, że mogła zostać zniesiona. Niestety nocne poszukiwania nie dały rezultatu. Około godziny 24.15 zostały przerwane. Dziś rano mają zostać wznowione, a łomżyńskim strażakom będą pomagać płetwonurkowie z Augustowa.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę