Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Oszczędności dzięki dyskietkom.

Kierownictwo łomzyńskiego Ratusza chce ograniczyć wydatki na materiały biurowe i dlatego np. radni wszystkie materiały na sesje otrzymywać będą w zapisie elektronicznym. Jak powiedział Radiu Białystok wiceprezydent Marcin Sroczyński dochodziło do absurdów, gdy 150-stronicowy dokument na temat transportu w mieście trzeba było powielić w 50 egzemplarzach. Pochłaniało to duże ilości papieru, materiałów eksploatacyjnych do drukarki i generalnie - pieniędzy, a ponadto angażowało wielu ludzi. Płyty CD kupić można w hurcie już nawet po 50 groszy i tyle dokładnie będzie kosztować komplet materiałów dla jednego radnego na sesję.


Propozycja zbulwersowała zwłaszcza radnych, którzy nie mają prywatnych kompuetrów. Wiceprezydent jest zdania, że moga korzystać z komputera w Biurze rady Miejskiej, lub - także nieodpłatnie - w z sieci "Ikonka" w miejskiej bibliotece. Jest też możliwe - jego zdaniem - spełnienie żądania niektórych radnych dotyczącego zaopatrzenia ich w prywatne komputery lub laptopy, pod warunkiem, że przez 3 miesiące zrezygnują z pobierania diet.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę