Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 19.03.2008

  W dniach 13-16.03.2008r. delegacja łomżyńska: przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Łomży oraz członkowie ŁIP-H przebywali z wizytą w mieście Gorki na Białorusi. Celem wyjazdu było zapoznanie się z przepisami panującymi u naszych wschodnich sąsiadów i ich gospodarką oraz przygotowanie podstaw pod ewentualną współpracą na płaszczyźnie wymiany handlowej, kulturalnej i oświatowej.

    Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa była reprezentowana przez Prezesa Rady Izby Macieja Zajkowskiego oraz przez członków Izby: Andzrej Wszeborowski – Roboty Ogólnobudowlane Konserwacja Zabytków, Marek Mackiewicz – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Czesław Filipkowski UNIQA, Leszek Krzyzkowiak i Adam Cwalina – Zakłady Spożywcze BONA Sp. z o.o., Henryk Jaworowski – P.P.H.U. “JAWOR” Export-Import oraz pracownicy z firmy turlomza.pl.

Na więcej szczegółów z wycieczki zapraszamy na naszą stronę www.iph.lomza.pl

 

 

Edyta Gawrych
śr, 19 marca 2008 11:42
Data ostatniej edycji: śr, 19 marca 2008 12:03:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę