Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 18.03.2008

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.iph.lomza.pl, na której zamieszczone są nowe artykuły, dotyczące naszej działalności:

 1. Uczestnictwa Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej i Klastra Spożywczego „Naturalnie z Podlasia”, w konferencji zakończenia projektu „Program szkoleń promujących clustering”. Podczas spotkania odbyła się prezentacja „Naturalnie z Podlasia” przedstawiona przez Vice Prezesa Stowarzyszenia Wojciecha Dąbrowskiego.
   

 2. Nagrody otrzymanej w konkursie „Podlaska Marka Roku” organizowanego przez Marszałka Województwa Podlaskiego, w kategorii Pomysł Roku dla Klastra Spożywczego „Naturalnie z Podlasia”, do którego należą firmy z Łomży: STANWES oraz członkowie ŁIP-H: EDPOL, ONA, BONA.

  W dniu 13.09.2007r. ŁIP-H podpisała List Intencyjny wspierający klaster spożywczy.

  ŁIP-H reprezentowana była przez Prezesa Rady Izby Macieja Krzysztofa Zajkowskiego, natomiast „Naturalnie z Podlasia” przez Vice Prezesa (członka ŁIP-H) Wojciecha Dąbrowskiego.


Zapraszamy do skorzystania ze źródła www.iph.lomza.pl

 

 

 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę