Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radio.bialystok.pl

Wypadek Tomasza Nałęcza w drodze do Białegostoku.

Służbowy samochód wicemarszałka Sejmu Tomasza Nałęcza zderzył się w okolicach Zambrowa z sarną. Nikomu nic sięnie stało, samochód został jednak zniszczony. Tomasz Nałęcz jechał z Warszawy do Białegostoku na spotkanie z członkami Socjaldemokracji Polskiej na Podlasiu. "Na szczęście jedyną ofiarą tego wypadku jest sarna, która nagle wyskoczyła z łanów zboża prosto pod koła samochodu" - powiedział wicemarszałek Nałęcz.

"Dziękuję losowi i Bogu za taki finał" - dodał. Wóz został na tyle zniszczony, że dalej wicemarszałek Nałęcz podróżował prywatnymi autami: mieszkańca Zambrowa - świadka wypadku, a póżniej działacza SdPl z Białegostoku. Dziś na Podlasiu zdarzyły się dwa tragiczne wypadki. Przy dobrych warunkach na drodze zginęło 8 osób, a 5 jest rannych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę