Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

ORKAN ominął Podlaskie

W wyniku przechodzącego od wczoraj nad Polską orkanu Emma zginęły 3 osoby, a 8 zostało rannych. Ponadto, uszkodzonych zostało wiele domów, drzew i linii energetycznych. Orkan nie spowodował na szczęście wielkich strat w Podlaskiem. Nieliczne awarie prądu usuwane są na bieżąco.

 Strażacy interweniowali ostatniej doby 17 razy. 12-śćie razy wyjeżdżali do połamanych drzew blokujących drogi. Pięć razy pomagali przy usuwaniu naderwanych blach z dachów. Synoptycy ostrzegają jednak że silny wiatr wiać będzie nadal.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę