Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Pechowy czwartek policjantów

Dwa radiowozy uszkodzili wczoraj łomżyńscy policjanci. Najpierw w jeden z policyjnych samochodów uderzyła taksówka, później kierujący innym radiowozem policjant wymuszał pierwszeństwo przejazdu... Najciekawsze jest jednak to, że obie kolizje miały miejsce w samym centrum miasta w okolicach Placu Pocztowego, zaledwie kilkaset metrów od komendy.

Do pierwszego uszkodzenia policyjnego radiowozu doszło gdy w samochód uderzyła wyjeżdżająca z parkingu na Placu Pocztowym taksówka. To właśnie jej kierowca nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do kolizji. Na miejsce wysłano inny radiowóz, który jak się później okazało także został uszkodzony. Tym razem do zderzenia doszło z winy kierującego policjanta. Wracając do komendy, wyjeżdżając z ulicy 3 Maja w Wojska Polskiego, radiowóz wymusił pierwszeństwo doprowadzając do kolejnej kolizji.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę