Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

O włos od tragedii

Niewiele brakowało a w lesie pod Jeziorkiem mogło dość do prawdziwej tragedii. Pod czas wyprzedzania zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Po wypadku jeden z nich „przeleciał” około 150 metrów ścinając po drodze grube drzewo.

Do wypadku doszło przed godziną 13.00. Oba samochody – opel astra i honda accord  - jechały od strony Jedwabnego w kierunku Jeziorka. Kierowca hondy usiłował wyprzedzić opla. W trakcie wykonywania tego manewru – jak twierdzi – w samochodzie strzeliła opona, a w efekcie stracił panowanie i gwałtownie zjechał doprowadzając do zderzenia z oplem. Oba samochody dachowały zatrzymując się w lesie w odległości około 80 metrów od siebie. Honda po drodze uderzyła w kilka drzew, przy czym jej pęd był tak duży, że jedno z drzew zostało ścięte.
Obaj kierowcy z wypadku wyszli bez większych obrażeń. Karetka pogotowia zabrała natomiast do szpitala pasażerkę opla.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę