Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Nowe „Wiadomości Łomżyńskie”

Ukazał się kolejny numer Kwartalnika Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej „Wiadomości Łomżyńskie”. 32 stronicowy periodyk tradycyjnie zawiera relacje z najważniejszych wydarzeń w Łomży i regionie w ostatnich miesiącach ubiegłego roku, ale także teksty sięgające głębiej w historie miasta.

W najnowszym numerze „Wiadomości Łomżyńskich” m.in. relacja z XII Zjazdu Wychowanków i Nauczycieli Szkół Ziemi Łomżyńskiej, „Testament” Urszuli Zagrodnej, a także wyprawa „Łomżyńskim tropami  po Izraelu”.
Kwartalnik dostępny jest w kioskach i sklepach, w których można kupić prasę oraz w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej przy ul. Sienkiewicza 8 w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę