Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Do 15 tys. wzrosła liczba gospodarstw w regionie, które z powodu wichury pozbawione są prądu

Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok rzecznik Zakładu Eneretycznego Białystok Andrzej Piekarski, najgorsza sytuacja jest w okolicach Czyżewa, Wysokiego Mazowieckiego, Ciechanowca, a także Puńska. Według synoptyków, silny i porywisty wiatr utrzyma się w Podlaskiem jeszcze w nocy i w porywach będzie osiągał 95 km/h. Będzie też bardzo ślisko na drogach. Ochłodzi się, spadnie deszcz ze śniegiem i śnieg.

Apelujemy by zabezpieczyć przedmioty, które mogą być porwane przez wiatr. I przypominamy by nie parkować samochodów pod drzewami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę