Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zalało Łomżę

Niespełna godzinna, poranna burza z ulewą skutecznie utrudniła życie mieszkańcom Łomży. O tym jak dużo wody spadło może świadczyć fakt, że około ósmej rano Aleja Piłsudskiego cała płynęła. Miejscami poziom wody na tej ulicy sięgał kilkudziesięciu centymetrów. W wielu kałużach na dłużej zatrzymały się samochody, a kierowcy pośpiesznie je opuszczali. Woda i burza uszkodziła też telefonie stacjonarną i komórkową. W mieście praktycznie do południe nie działały telefony sieci ERA GSM.


Strażacy odebrali kilkadziesiąt wezwań do zalanych piwnic i domów. Z brzegów wystąpiła też Łomżyczka.
Synoptycy zapowiadają, że to nie koniec. Jeszcze dziś może nas czekać nawet większa ulewa połączona tym razem z porywistym wiatrem i gradobiciem.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę