Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Łomża zyska?

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek członek zarządu województwa podlaskiego (fot. wrotapodlasia.pl)

- Będę się starał dać z siebie więcej Łomży niż dawał Marek Olbryś (PiS) – tak mówi Jacek Piorunek (PO). Od wczorajszego wieczoru jest on członkiem zarządu województwa podlaskiego. Nowe władze samorządu województwa utworzyła koalicja PO-PSL, ale wsparli ją także radni lewicy, a nawet trzech „zdrajców” z PiS.


Choć formalnie podziału obowiązków pomiędzy członkami nowego zarządu jeszcze nie dokonano pochodzący z Łomży Piorunek liczy, że będzie zajmował się wdrażaniem i realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego. Podkreśla, że decyzje odnośnie podziału środków z RPO podejmował będzie cały zarząd województwa, to jak się wyraża ma nadzieję, że i Łomża i cała ziemi łomżyńska na tym skorzysta.
Jacek Piorunek twierdzi, że nowe stanowisko zmusi go do zmiany stylu życia, bo nie zamierza się wyprowadzać z Łomży, a więc do pracy codziennie będzie musiał dojeżdżać po około 80 km.
- Jeżeli chce się działać aktywnie w polityce, to trzeba się rozwijać. Nie można ciągle być tylko radnym sejmiku – choć to akurat jest bardzo wygodne - mówi.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę