Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

środa 16.01.2008

Cała władza w ręce PO - Kurier Poranny Wpadka megadilera – Gazeta Współczesna Warszawiak Jan Gąsiorek kuratorem ŁKS-u Łomża – Gazeta Wyborcza

Cała władza w ręce PO  - Kurier Poranny
Padł ostatni bastion rządów Prawa i Sprawiedliwości na Podlasiu. W sejmiku władzę przejęła koalicja PO i PSL. Jak pisze Poranny Jarosław Dworzański dopiął swego i zasiadł w fotelu marszałka, ale dzięki trzem radnym PiS.
Zwyciężył rozsądek i chęć właściwej pracy - tuż po głosowaniu mówił Jarosław Dworzański. - Podlasie zasługuje na nowe otwarcie i nowy zarząd, który będzie współpracować z rządem.
Innego zdania był dotychczasowy marszałek Dariusz Piontkowski. Do końca twierdził, że o jego odwołaniu zdecydowały nie względy merytoryczne, a polityczne. Za jego odejściem zagłosowało aż dziewiętnastu radnych. Trzech z jego rodzimego klubu PiS. - Uważam ich za zdrajców - mówił Piontkowski.
Dzięki nowej koalicji teraz i w urzędzie wojewódzkim, i marszałkowskim, a także w białostockim magistracie niepodzielnie rządzi Platforma Obywatelska. Tak jak w kraju – konkluduje Kurier Poranny.

Wpadka megadilera – Gazeta Współczesna
Prawie 200 porcji narkotyków znaleźli kryminalni z Wysokiego Mazowieckiego u 22-letniego dilera. Sąd już zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Sprawę opisuje Gazeta Współczesna. Funkcjonariusze z sekcji kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem od dłuższego czasu mieli na oku 22-letniego Tomasza M. z Wysokiego Mazowieckiego.
W piątkowe popołudnie pod blok dealera podjechała granatowa astra, za kierownicą której siedział 24-letni Sylwester K., również znany policji jako lubiący narkotykowe "wspomaganie”. Po chwili z bloku wyszedł Tomasz M. Wsiadł do samochodu. W tym momencie obaj zostali zatrzymani przez policjantów.
W trakcie przeszukania w mieszkaniu i pomieszczeniach piwnicznych dealera znaleziono  niepoporcjowane narkotyki w postaci 80 gramów amfetaminy o wartości ok. 4 tys. zł. Jak ustaliliśmy, mężczyzna w okresie ostatniego pół roku sprzedał ponad pół kilograma amfetaminy i prawie tyle samo marihuany oraz ok. 300 tabletek extasy o ogólnej wartości rynkowej prawie 50.000 zł.

Warszawiak Jan Gąsiorek kuratorem ŁKS-u Łomża – Gazeta Wyborcza
Został wskazany przez władze Łomży i sąd wyznaczył go do pełnienia tej funkcji. Do końca tygodnia w klubie ma być trener, który zacznie wreszcie tworzyć drużynę do walki wiosną o utrzymanie w II lidze. To wszystko ma zrobić Jagn Gąsiorek kurator ŁKS-u
- To menedżer, a jednocześnie jest obeznany w branży sportowej. Powinien poradzić sobie z trudną sytuacją organizacyjno-finansową w ŁKS-ie – tłumaczy na łamach Wyborczej poparcie władz Łomży dla warszawiaka wiceprezydent Marcin Sroczyński. I zapewnia: - Nie wycofamy się z zamiaru dofinansowania ŁKS-u. Browar Łomża też. Jutro spotykamy się z kuratorem i wszystko przedyskutujemy. Ten klub ma 82 lata tradycji, dlatego nie zostawimy go samemu sobie.
Gąsiorek musi też szybko porozumieć się w sprawie spłaty długów z urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jego głównym zadaniem jest doprowadzenie do walnego zebrania członków klubu, które wybierze nowy zarząd.
Od strony stricte sportowej do końca tygodnia Gąsiorek zamierza wybrać trenera, który zacznie zbierać zespół. Kandydatów wciąż jest trzech. To Witold Mroziewski (ostatnio Odra Opole), Czesław Jakołcewicz (Wisła Płock) i Dariusz Kossakowski z Łomży, który ostatnio użyczał licencji trenerskiej szkoleniowcowi ŁKS-u.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę