Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Dymisja zarządu ŁKS-u bo „Partnerstwo (...)” nie znalazło „uznania w oczach władz miasta”

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego z przykrością zawiadamia, iż z dniem 4 stycznia 2007 roku podał się w pełnym składzie do dymisji i powiadomił organ kontrolny tj. Prezydenta Miasta Łomża o tym fakcie. Decyzja ta podyktowana jest tym, iż projekt naprawczy funkcjonowania ŁKS-u w roku 2008 pod nazwą „Partnerstwo na rzecz ŁKS Browar Łomża” ostatecznie nie znalazł uznania w oczach władz miasta.

W ostatnim miesiącu wysiłkiem wielu osób Zarząd stworzył program naprawczy, który polegał głównie na następujących założeniach:

1. Stworzeniu planu budżetowego Klubu.
2. Wynegocjowaniu z Głównym Sponsorem wzrostu o 30 % kwoty budżetu Klubu w 2008r.
3. Pozyskaniu Złotych Sponsorów  Klubu oraz innych sponsorów w ramach „Partnerstwa”. 4. Wsparciu projektu przez Podlaski OZPN i jego Prezesa Witolda Dawidowskiego.
5. Wsparciu projektu przez obecnych i byłych działaczy ŁKS-u, w tym Prezesów Pana Józefa Kosiorka i Krzysztofa Lendzioszka.
6. Poprawieniu wizerunku Klubu w oczach mieszkańców, kibiców, sympatyków i działaczy Klubu.
7. Zatrudnieniu trenera Witolda Mroziewskiego w celu rozpoczęcia sezonu przygotowawczego do rundy wiosennej rozgrywek II ligi piłkarskiej.

Wszystkie te działania zmierzały do utrzymania drużyny i Klubu w prestiżowych rozgrywkach II ligi piłkarskiej w Łomży. Ogromne wparcie Pana Macieja Zajkowskiego, byłego wiceprezesa ŁKS-u i Pana Macieja Rybickiego reprezentującego Głównego Sponsora, tj. markę Browar Łomża oraz wielu innych osób dawało nam nadzieję, że przyjęty program naprawczy „Partnerstwo na rzecz ŁKS Browar Łomża” będzie ratunkiem Klubu z 82 letnią tradycją i dorobkiem, wieloma sukcesami i tysiącami kibiców w Łomży i okolicach. Brak podpisania „Partnerstwa” nie daje możliwości działania, ale przy okazji złożenia dymisji przez Zarząd chcemy podziękować naszym partnerom. Dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie lata włożyli duży wysiłek w to, żeby rozgrywki V, IV, III i II ligi mogły być rozgrywane w Łomży, naszym sponsorom dużym i małym, działaczom i samorządowi miasta Łomża, ale nade wszystko naszym wiernym kibicom i mieszkańcom Łomży i Ziemi Łomżyńskiej. Zrobiliśmy wszystko co można było, ale teraz już wszystko jest w rękach Pana Prezydenta.             

Ustępujący Zarząd ŁKS Łomża
 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę