Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

„Nie niszczcie tej tradycji. Poddają się tylko słabi”

Zaledwie chwilę wisiał przez łomżyńskim ratuszem transparent z napisem: „Nie niszczcie tej tradycji. Poddają się tylko słabi”. Przed godziną 8.00 rano na znajdujących się na Starym Rynku trzech masztach rozwiesili go młodzi kibice ŁKS-u Łomża. Kilkanaście minut po ósmej transparent zdjęli strażnicy miejscy bo „wisiał nielegalnie”.

Przypomnijmy w piątek cały zarząd ŁKS-u Łomża poddał się do dymisji, po tym jak miasto odrzuciło proponowane przez działaczy „Partnerstwo na rzecz ŁKS-u Łomża”. Teraz „piłka” jest po stronie prezydenta Łomży Jerzego Brzezińskiego, który sprawuje nadzór nad stowarzyszeniami działającymi na terenie miasta. Zgodnie z prawem ma on wystąpić do sądu o powołanie kuratora, który do czasu wyboru nowego zarządu, ma reprezentować stowarzyszenie w sprawach majątkowych wymagających bieżącego załatwienia. 

 * * * 

Z ratusza:
Prosimy o sprostowanie nieprawdziwego stwierdzenie, jakoby „miasto odrzuciło proponowane przez działaczy Partnerstwo na rzecz ŁKS-u Łomża”, użytego w artykule „Nie niszczcie tej tradycji. Poddają się tylko słabi”. Rzeczonego Partnerstwa nie podpisał zarówno Prezydent jak i Prezes Browaru Łomża, zaś działacze klubu nie wykazali w tym dokumencie środków, jakie miałby wpłynąć do ŁKS-u z tzw. „trzeciego filaru”.

Łukasz Czech
Biuro Prasowe

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę