Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 grudnia 2021 napisz DONOS@
Gazeta Bezcenna nr 47

Zaradni radni

Wakacje zobowiązują... do urlopu. Także w samorządzie okres wakacyjny jest dostrzegalny. Radni Miasta Łomży też urlop już mają choć taki nieoficjalny. 7 lipca odbyła się pierwsza wakacyjna sesja Rady Miasta, a druga ma być 25 sierpnia. Radnym pozostaje więc 6 całych tygodni urlopu. Co ciekawe jako, że sesje Rady przewidziano zarówno w lipcu jak i w sierpniu miejscy rajcowie z kasy miasta pobiorą diety za lipiec i za sierpień.

Dodać wypada, że lipcowa Sesja Rady Miasta Łomży trwała trzy godziny. Najniższa dieta łomżyńskiego radnego to ponad 750 zł. Przewodniczący Rady za miesiąc pracy dostaje około 1800 zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę