Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
Gazeta Bezcenna nr 47

Zaradni radni

Wakacje zobowiązują... do urlopu. Także w samorządzie okres wakacyjny jest dostrzegalny. Radni Miasta Łomży też urlop już mają choć taki nieoficjalny. 7 lipca odbyła się pierwsza wakacyjna sesja Rady Miasta, a druga ma być 25 sierpnia. Radnym pozostaje więc 6 całych tygodni urlopu. Co ciekawe jako, że sesje Rady przewidziano zarówno w lipcu jak i w sierpniu miejscy rajcowie z kasy miasta pobiorą diety za lipiec i za sierpień.

Dodać wypada, że lipcowa Sesja Rady Miasta Łomży trwała trzy godziny. Najniższa dieta łomżyńskiego radnego to ponad 750 zł. Przewodniczący Rady za miesiąc pracy dostaje około 1800 zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę