Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Lodowisko popularne przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży

Sztuczne lodowisko jest chyba główną atrakcją rozrywkową w Łomży. Codziennie ślizga się tu ponad tysiąc osób. Prawdopodobnie tak też będzie w Święta Bożego Narodzenia. W te dni lodowisko będzie czynne od samego rana do nocy (8:00 - 21:45). Dziś wyjątkowo ślizgać się będzie można tylko do godziny 17.00

Z danych udostępnionych przez łomżyński ratusz wynika, że lodowisko na Placu Nieodległości cieszy się dużym powodzeniem przede wszystkim wśród dzieci i młodzieży. W pierwszym tygodniu funkcjonowania codziennie w kasie  sprzedawanych było po około tysiąc biletów. Ogromna większość z nich to bilety ulgowe, które mogą kupować tylko dzieci i młodzież.
- Biletów normalnych sprzedawanych jest tylko po około 150 dziennie – mówi Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. - Warto również dodać, że w godzinach od 8:00 do 13:00 z lodowiska miejskiego bezpłatnie mogły korzystać zorganizowane grupy uczniów, znajdujące się pod opieką nauczycieli. Tego typu forma lekcji wychowania fizycznego cieszyła się dużym powodzeniem, szczególnie wśród uczniów pobliskich szkół – dodaje Czech.

Zdecydowana większość korzystających z lodowiska, korzystała także z możliwości wypożyczenia łyżew. Z ratuszowych danych wynika, że codziennie z tej możliwości korzystało 800 – 900 osób.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę