Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Z wigilijnej kolacji eMPKiem nie wrócisz

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży na Święta Bożego Narodzenia zmienia rozkład jazdy swoich autobusów. Dziś łomżyńskie eMPKi jeżdżą jak w sobotę, ale tylko do godziny 20.00.

W pierwszym dniu Świąt - 25 grudnia 2007 r.  Z ograniczeniami jak w niedzielę będą kursowały tylko autobusy komunikacji miejskiej linii nr: 2, 4, 8 i 10. Pozostałe linie nie będą kursowały!
W drugi świąteczny dzień - 26 grudnia - autobusy będą kursowały według niedzielnego rozkładu jazdy.

Także po świętach nie wszystkie autobusy wyjadą na trasy. W czwartek i piątek komunikacja miejska w Łomży przyjmie rozkład wakacyjny (nie kursuję autobusy oznaczone literą „s”).

Ograniczenia w poruszaniu się eMPK-ów będą także obowiązywały w Sylwestra i Nowy Rok.  
31 grudnia, tak jak w wigilię, autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały według rozkładu obowiązującego w sobotę, z ograniczeniami po godz. 20:00, a 1 stycznia 2008 r. będą kursowały, z ograniczeniem jak w niedzielę, linie nr: 2, 4, 8 i 10.

Dokładnych informacji o odjazdach z poszczególnych przystanków w w/w dni udziela dyspozytor MPK (tel. 086 2160335 – czynny całą dobę
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę