Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Pijani za kierownicą tirów

Trzech pijanych kierowców tirów jadących w jednym konwoju zatrzymali grajewscy policjanci. Ciężarówki jechały w od Augustowa w kierunku Łomży. Policjanci zwrócili na nich uwagę, bo tiry jechały bardzo szybko. Gdy ich zatrzymano okazało się, że wszyscy jadą na dwóch gazach. Mieli ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na trzy jadące zbyt szybko drogą nr 61 tiry zwróciła uwagę załoga nieoznakowanego radiowozu, która zarejestrowała na wideoradarze przekroczenie prędkości przez kierowców tych ciężarówek. W okolicach Rajgrodu zatrzymali ostatnią z nich i wtedy okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy - alkomat wskazał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Wtedy policjanci przekazali dyżurnemu sygnał o dwóch innych ciężarówkach. Zatrzymano je w Grajewie. Tu okazało się, że także ci dwaj kierowcy są pijani - u nich także alkomat wskazał ponad promil alkoholu..
Policjanci ustalili, że ci kierowcy pili alkohol zanim wyruszyli w trasę.  Wszyscy trzej wracali pustymi ciężarówkami z Litwy do jednej z podwarszawskich miejscowości - siedziby firmy, w której pracują.
Grajewscy policjanci zatrzymali ich prawa jazdy. Teraz odpowiedzą za jazdę pod wpływem alkoholu i za przekroczenie prędkości.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę