Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 19.12.2007

W dniu wczorajszym tj. 18.12.2007 roku odbył się Wieczór Wigilijny zorganizowany wspólnie przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo – Handlową i Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Łomży. Tegoroczne spotkanie opłatkowe odbyło się w Hotelu „GROMADA” w Łomży. Uroczystość skupiła około 100 osób, zarówno zrzeszonych przedsiębiorców jak i zaproszonych gości.

Tradycją jest, iż podczas Wigilii są zbierane pieniążki dla najbardziej potrzebujących. W tym roku zostały przekazane dla Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” p.w. Św. Ducha w Łomży. Zebrana kwota w wysokości 4 065 złotych została przekazana na ręce Pani Prezes Teresy Steckiewicz.

Organizatorzy Wigilii serdecznie dziękują wszystkim obecnym na uroczystości za wsparcie i dar serca.

Łomżyńska Izba składa podziękowanie partnerowi wieczoru TU i R WARTA S.A.Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę