Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Lodowisko już jest otwarte

Na łyżwach, ale także na boku, tyłku a nawet twarzy jeżdżą łomżanie po nowo otwartym lodowisku. W samo południe wiceprezydenci Łomży i przedstawiciele firmy Echo Investment rozwiązali wielką kokardę, tym samym oficjalnie oddając do użytku pierwsze w mieście sztuczne lodowisko. Niezależnie od pogody ma ono funkcjonować przez całą zimę.


Lodowisko znajduje się na Placu Niepodległości, w miejscu gdzie dawniej znajdował się dworzec PKS. Na tafli lodu o powierzchni  800 m.kw. Jednocześnie może się ślizgać około 80 osób.  Dziś,  w dniu inauguracji jego funkcjonowania, ślizgać można się bezpłatnie, a w kolejnych dniach za 45 minut jazdy trzeba będzie zapłacić 3 zł.
Lodowisko zafundowała łomżanom firma Echo Investment, która zabiega o możliwość wybudowania w Łomży centrum handlowego z hipermarketem i władze miasta, które zakupiły m.in. 100 par łyżew do wypożyczalni.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę