Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.wp.pl

Nadużycia w podlaskim NFZ

Podlaski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia nie panuje na wydawaniem publicznych pieniędzy. Wydaje je na poradnie, które mimo umowy z nim, już od pół roku nie przyjmują pacjentów. Chodzi o niektóre przyszpitalne poradnie w Sokółce i Kolnie.

Pieniądze dostaje też specjalistyczna poradnia w Białymstoku, u której stwierdzono wyłudzanie pieniędzy z funduszu za badania, których nie było.

Doszły kolejne afery: zaginięcie ofert w konkursie na świadczenia medyczne, gdzie w grę wchodzą bardzo duże publiczne pieniądze. Dyrektor NFZ w Białymstoku nie zgłasza tego organom ścigania. Udostępniono także dane z komputera Podlaskiej Regionalnej Kasy Chorych osobie, która nie była pracownikiem kasy, a wcześniej został skazana przez sąd na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Negocjowała ona pieniądze na aparaty słuchowe ze swoim narzeczonym. Dzięki temu dostał on intratny kontrakt i duże publiczne pieniądze z kasy chorych na 3 gabinety, przy czym dwa nie istniały.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę