Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 13.12.2007

    Do biura Izby wpłynęło zaproszenie od Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Marka Olbrysia do zgłaszania kandydatur do tytułu „Honorowego Ambasadora Województwa Podlaskiego Roku 2007”.

    Tytuł ten zostanie przyznany podczas gali wieńczącej tegoroczną edycję konkursu „Podlaska Marka Roku”. Ma on charakter symboliczny i prestiżowy, a jego nadanie nie wiąże się z żadnymi gratyfikacjami finansowymi. Honorowymi Ambasadorami mogą zostać przedstawiciele różnych sfer życia społecznego: polityki, sportu, kultury i sztuki, edukacji, nauki, działalności społecznej i charytatywnej. Muszą to być jednocześnie osoby powszechnie znane i szanowane, a zarazem należące do grona osób zaufania publicznego.

    Na „Honorowym Ambasadorze Województwa Podlaskiego” spoczywa zadanie godnego reprezentowania Podlaskiego, szczególnie w roku obowiązywania tytułu.

W załączniku przesyłam Państwu ankietę zgłoszeniową, którą należy przesłać do 31.12.2007r., na wskazane adresy.

ZAPRASZAMY!

 


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki

Edyta Gawrych
cz, 13 grudnia 2007 10:04
Data ostatniej edycji: cz, 13 grudnia 2007 10:06:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę