Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uczniowie uczniom o ptasiej grypie

Pogadanki na temat ptasiej grypy proponują swoim kolegom z innych szkół uczniowie łomżyńskiego Technikum Weterynaryjnego. Pod opieką swoich nauczycieli- lekarzy weterynarii przygotowali oni prezentacje, podczas których uświadamiają, że ryzyko zarażenia ludzi jest znikome, ale jednocześnie radzą jak to ryzyko jeszcze bardziej zminimalizować. "Nastolatkowie chętniej słuchają informacji przekazywanych im przez rówieśników, którzy potrafią także łatwiej do nich dotrzeć" - twierdzi dr Maria Szarowska, która razem ze swoimi uczniami prowadzi takie spotkania.

"Pomysł na pogadanki uczniów dla uczniów o ptasiej grypie zrodził się dwa lata temu, kiedy o chorobie tej było głośno, a teraz wrócił wraz z nowymi doniesieniami" - mówi dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży Albina Chojak. Uczniowie z "Wety" już przygotowują się do podobnych spotkań z rówieśnikami, podczas których będą opowiadać o boreliozie.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę