Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wypadek śmigłowca ratunkowego w Suwałkach. Nikt nie zginął.

Na obrzeżach lotniska w Suwałkach spadł śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie podchodzenia do lądowania pilot stracił kontrolę nad maszyną. Na szczęście żyje. Nikogo więcej nie było w śmigłowcu. Jak mówią strażacy prawdopodobną przyczyna wypadku może być gęsta mgła. Do wypadku doszło przed 19.00. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego podchodził do lądowania. Spadł na ziemię około kilometra od lotniska. Pilot doznał urazu głowy i kończyny dolnej. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Śmigłowiec leży na boku wokół niego na dość dużej powierzchni rozrzucone są części. Na miejscu jest kilkunastu policjantów i strażaków , którzy zabezpieczają miejsce wypadku. Około północy mają też tu przybyć przedstawiciele Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gdańska ponieważ Suwalski oddział pogotowia podlega właśnie pod Gdańsk. Na miejsce przybędzie też specjalna komisja do spraw badania wypadków lotniczych. Jest to pierwszy wypadek Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę