Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Lodowisko zamiast betonowiska

Na Placu Niepodległości w centrum Łomży będzie prawdziwe lodowisko. Dziś rano pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży rozpoczęli przygotowanie terenu na którym zostanie zbudowane sztuczne lodowisko. Funduje je firma Echo Investment. Wczoraj (w środę 28 listopada) podpisano umowę pomiędzy firmą a miastem. W zamian za lodowisko Łomża zobowiązała się do podjęcia działań marketingowych w zakresie tzw. „public relation”.

 Sztuczne lodowisko ma mieć powierzchnię 800 m.kw. (20 m x 40 m). Zgodnie z umową ma działać  najpóźniej od 20 grudnia. Echo sponsoruje jego dzierżawę na okres do 16 kwietnia 2008 roku. Przygotowanie terenu, przyłącze energetyczne, oświetlenie, zarządzanie i pilnowanie lodowiska, a także zakup kontenerów na kasę, wypożyczalnie łyżew (w tym także same łyżwy) to koszty (łącznie około 100 tys zł) które pokryje miasto.

Echo Investent to firma, która od blisko 10 lat usiłuje wybudować w Łomży, przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej, duże centrum handlowe z hipermarketem. Oczekuje sie, że niebawem radni Łomży po raz kolejny będą zajmować się kwestią zmiany planów zagospodarowania miasta, tak aby była możliwość realizacji w tym miejscu tej inwestycji. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę