Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 15.11.2007

Biuro Izby otrzymało informację o zawiązaniu Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna – Ziemia Łomżyńska, które zawiązało się dnia 13.11.2007r. W załączniku przekazujmy Państwu komunikat o zarządzie oraz główne cele statutowe, a także zaproszenie na spotkanie Lokalnej Grupy Działania.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o bezpośredni kontakt z Prezesem Stowarzyszenia Panem Mariuszem Staniurskim, pod nr telefonu 604-300-066.


Z poważaniem


Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki

Edyta Gawrych
wt, 20 listopada 2007 08:49
Data ostatniej edycji: wt, 20 listopada 2007 08:58:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę