Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Do 12-tu lat więzienia grozi dwóm białostoczanom, którzy ranili nożem mieszkańca Zambrowa

Pchnął nożem z zimną krwią i uciekł z miejsca zdarzenia. W środę wieczorem na przystanku MPK przy ulicy Raginisa białostoczanin zaatakował 22-letniego mieszkańca Zambrowa. Gdy ten stał ze swoim 17-letnim kolegą, podeszło do nich dwóch mężczyzn, żądając telefonu komórkowego, który trzymał w ręku. Gdy zambrowianin się sprzeciwił, napastnik pchnął go nożem w klatkę piersiową krzycząc, że go zabije, po czym bandyci uciekli.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, Tomasz Krupa, ranny mężczyzna stracił dużo krwi, ale jego życiu nic już nie zagraża. Natomiast dwaj białostoczanie, 22 i 23 latek, zatrzymani w piątek przez policję, będą dziś doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o areszt. Grozi im nawet do 12 lat więzienia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę