Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Zmiany na Starym Rynku w Łomży

Będzie przebudowa Starego Rynku w Łomży. Ma on przyciągać turystów i mieszkańców. Dlatego władze miasta zamówiły koncepcję jego przebudowy. Zmieniona ma być organizacji ruchu na ulicach przyległych do Starego Rynku, sam Rynek i hala targowa. Na Rynku mają być wyeksponowane m.in. fundamenty najstarszego Ratusza oraz przebudowana hala targowa.

Obok kupców swoje miejsce znalazłyby tam centrum kultury, galerie, czy punkt obługi turystów. Koncepcję przebudowy architekci mają przygotować do końca listopada.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę