Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Senatorowie Cimoszewicz, Dobrzyński i Paszkowski

Włodzimierz Cimoszewicz, Jan Dobrzyński i Bohdan Paszkowski - z naszych nieoficjalnych informacji - to będą reprezentanci Podlasia w nowym senacie. Cimoszewicz był bezkonkurencyjny . Od początku prowadził. Zebrał 170 tysięcy głosów. 140 tysięcy wyborców postawiło krzyżyk przy nazwisku kandydata Prawa i Sprawiedliwości Jana Dobrzyńskiego. O 3-ci mandat walczyli prof. Halina Święczkowska z PO i dwaj kandydaci PiS-u Jan Szafraniec i Bohdan Paszkowski. Prawdopodobnie mandat trafi do Paszkowskiego. Uzyskał on 130 tysięcy poparcia.

Oznacza to zmianę na stanowisku wojewody. Paszkowski jest obecnie wojewodą podlaskim, Dobrzyński zasiadał na tym stanowisku przed Paszkowskim. Informacji tych nie potwierdza jeszcze Państwowa Komisja Wyborcza.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę