Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 15.10.2007

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa wspólnie z Urzędem Miejskim w Łomży będzie uczestniczyć w dniach 7 – 8 listopada br. w Międzynarodowych Targach Przedsiębiorczości w Sodertalje w Szwecji.

Podczas targów będą prezentowane walory gospodarcze łomżyńskich przedsiębiorców. W ramach prezentacji zostanie opracowany przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo - Handlową informator gospodarczy.

Promocja przedsiębiorstw odbędzie się w II płaszczyznach:

  1. w folderze informacyjnym będą zawarte informacje o głównej działalności firmy, dane teleadresowe.

  2. katalogi firm, w wersji anglojęzycznej.

W związku z powyższym kierujemy do Państwa prośbę o przesyłanie materiałów o Państwa firmie (logo, dane teleadresowe, informacje o głównej działalności firmy), które będą zamieszczone w folderze, do Pani Anety Pogroszewskiej na adres mailowy: biuro@libra-print.pl Na Państwa materiały czekamy do dnia 19.10.2007 (piątek).

Koszty związane z wydaniem informatora pokrywa Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa. Ponadto prosimy o dostarczanie do biura Izby do dnia 31.10.2007 (środa) - katalogów firmowych w języku angielskim.

Serdecznie zachęcamy do przedstawienia za naszym pośrednictwem oferty swojej firmy, która może przysłużyć się nawiązaniem nowych kontaktów i nowych kontraktów. Wykorzystajmy okazję do promocji swoich produktów i usług i pozwólmy aby dostrzeżono nas również poza granicami naszego kraju.

 

Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

prezes@iph.lomza.pl

mobile 698 666 600

 

Edyta Gawrych
pon, 15 października 2007 11:49
Data ostatniej edycji: śr, 17 października 2007 10:54:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę