Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 18.09.2007 - Strefa ekonomiczna w Łomży

    W czwartek 20.09.2007r. planowane jest spotkanie z Prezesem Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Grzegorzem Mackiewiczem i Prezydentem Miasta Łomża Jerzym Brzezińskim oraz Zastępcą Prezydenta Miasta Łomża Marcinem Sroczyńskim, w zakresie utworzenia filii SSSE w Łomży. Spotkanie, o charakterze roboczym, będzie dotyczyć wydania pierwszych pozwoleń dla podmiotów, które złożyły Listy Intencyjne.

    W związku z powyższym zapraszamy 20.09.2007r do Urzędu Miejskiego w Łomży, na godz. 13:00 do sali konferencyjnej na II piętro.

    Zapraszamy zarówno podmioty, które złożyły swój akces, jak też podmioty zainteresowane, które noszą się z zamiarem przyłączenia do przedsięwzięcia.


 

Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

prezes@iph.lomza.pl

mobile 698 666 600

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę