Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Dodatkowa informacja dotycząca pikniku - 07.09.2007

  1. Przypominamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się piknik „Pożegnanie Lata 2007”. Autobus będzie czekać na Państwa pod siedzibą Izby od godziny 17:15. planowany odjazd do Hotelu „Zbyszko” w Nowogrodzie o godz. 17:40. Powrót z Nowogrodu do Łomży o godz. 24:00.

  2. Hotel „Zbyszko” w Nowogrodzie zaprasza do rezerwacji pokoi. Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją hotelu 086-217-52-78.

  3. Już od godziny 15:00 będą do Państwa dyspozycji samochody z firmy Auto – Breczko Białystok, Dodge, Jeep i Chrysler. Zapraszamy na prezentację i jazdy próbne.

  4. Impreza „Pożegnanie Lata 2007” odbędzie się na świeżym powietrzu. pod wiatą, w „strumieniach słońca” (pogoda zamówiona przez Radę Izby). Spotkanie piknikowo – grilowe, preferowany strój luźny.


Serdecznie zapraszamy!


Z poważaniem


Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę