Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kończą się remonty w łomżyńskich szkołach i przedszkolach

Tylko w dwóch z ponad 30 miejskich placówek oświatowych w Łomży nie przeprowadzano w te wakacje żadnych prac remontowych. I według informacji z łomżyńskiego ratusza, nie będzie przedłużony termin odbioru w żadnej z tych inwestycji. Znaczy to, że nawet jeśli robót jeszcze nie odebrano, to nastąpi to z przyczyn technicznych w pierwszych dniach września, a do wykonania zostaną tylko prace w przedszkolach nr 8 i 14 oraz w drugim ogólniaku, bo tam ich koniec wyznaczono na połowę września oraz sala gimnastyczna i boisko gimnazjum nr 1, gdzie remont ma trwać jeszcze przez miesiąc.

Tyle "protokół zaawansowania robót remontowych". Tymczasem jednak już wiadomo, że z powodu zbyt małych środków przeznaczonych na ten cel, rozstrzygnięcia nie przyniósł trzeci przetarg na załatanie cieknącego dachu na sali gimnastycznej III LO i należy tylko mieć nadzieję, że podczas inauguracji roku szkolnego nie będzie padać. Nie wiadomo też jak ostatecznie skończy się sprawa budowy boiska przy szkole podstawowej nr 5. Finansowana po połowie przez miasto i Ministerstwo inwestycja została wstrzymana decyzją radnych, którzy nie zwiększyli miejskiej części jej budżetu. Jeśli nie uda się jej zakończyć do końca września połowę ministerialną trzeba będzie zwrócić, a miasto samo nie ma wystarczających środków na dokończenie tej inwestycji.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę