Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

25-letni mieszkaniec Moniek uciekł z zakładu karnego w Czerwonym Borze.

25-letni mieszkaniec Moniek uciekł z zakładu karnego w Czerwonym Borze, gdzie odbywał karę 10 lat pozbawienia wolności. Tomasz W., który odbył już połowę kary pracował bez nadzoru przy remoncie ogrodzenia. Wykorzystał tę sytuację i po przecięciu siatki otaczającej zakład karny uciekł w otaczające go lasy. Teraz, po schwytaniu, poza odsiedzeniem pozostałych 5 lat, grozi mu dodatkowa kara za ucieczkę i to w zakładzie o bardziej surowym rygorze.

Jest to właściwie pierwsza ucieczka z zakładu w Czerwonym Borze po zakończeniu jego budowy- poinformował dyrektor Piotr Kondratiuk- dotychczas odnotowano jeszcze dwa podobne przypadki, ale jeden osadzony uciekł podczas prac prowadzonych w Zambrowie, drugi- zanim zakład został ogrodzony.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę